Je třeba se ušpinit

29.07.2020

Náš život je o sterilitě, ale není to tak docela pravda...
Čím víc sterilní prostředí, tím je náchylnější k nemocem, je třeba se ušpinit, abychom do sebe dostaly alespoň malou část toho "hnusného" a v počátku našeho vývoje projít všemi možnými nemocemi, abychom pak v dospělosti byli hodně zdraví - to samé se týká i našich činů a myšlenek, je třeba se "ušpinit" jak bylo řečeno kdesi jinde (není to doslova nepamatuji se přesně) - "šel jsem do králičí nory a ušpinil si trochu ocásek a pochopil jsem...", abychom rozlišili čisté a špinavé a se špinavým, abychom se dokázali poprat a znova to vyčistit, tak jak to dělá naše tělo...

I lidstvo jako celek se potřebovalo ušpinit, aby pochopilo, co je dobré a co ne... i dnešní technologie k tomu vedou... nemožnost komunikace v rodině je nahrazována komunikací na netu, vždy existuje cesta pro pochopení jednání toho druhého.

Jasně někdo se skrývá za masky a jiný ne, ale to se pozná dle stylu psaní :) osobně jsem taky hodně na netu psal a dost mi to dalo a ne že ne, už proto, že jsem byl osamělý... dnes ne... mám skvělou ženu - po x vztazích a že jich bylo hodně... a mluvíme spolu každý večer vždy tak hodinu dvě a život je najednou nějak lehčí... Doporučuji každému, kdo chce opravdu mít šťastný a spokojený život, protože když spolu nebudeme mluvit, nepochopíme toho druhého, jak se cítí, kdy má jakou náladu, kdy chce být sám, kdy si chce povídat... atd. naše rozhovory došly tak daleko, že si ten svůj volný čas věnujeme sobě... každý ze svého pohledu a s láskou a pochopení k tomu druhému.

Veškeré zde uvedené texty podléhají autorskému zákonu a veškerá práva jsou vyhrazena. Dále si majitel portálu vyhrazuje právo na jakoukoliv změnu bez předchozího upozornění. Text poté nabývá okamžité platnosti pokud není uvedeno jinak.