Kde začíná štěstí?

19.07.2020

"Kde začíná štěstí?" zeptal se mě jeden malej klučina a já mu řekl: "Zvedni ukazováček a dej si ho na spánek..."

Kluk na mě chvíli divně koukal, ale pak to pochopil..."

V hlavě, že?"

Přesně tak to je... jen naše myšlenky a pocity z nich nás dělají šťastnými... a je jedno, zda jsme bohatí, či chudí majetkem.. to co máme v hlavě nám nikdo nesebere.

Navíc nikdo se neumí tak pochválit a dopřát si pohodový den, než jen my sami...

Proto na sebe myslete každý den a věnujte svému vědomí, tělu i pocitům alespoň část ze svého dne... uvidíte, že budete šťastnější než kdykoli předtím, stačí jen pár minut... ticho, zpěv ptáků, či muzika, jak je libo... vyrazte do lesa, k vodě, na výlet prostě tam, kam vás srdce táhne a nehleďte na nikoho. Jen vy sami víte co potřebujete, tak se nenechte ničím odradit a dobijte si baterky, tak jak potřebujete.. těch pár chvil to bez vás ostatní vždy vydrží.

Udělejte si z toho takový rituál... a věnujte čas sobě alespoň jednou v týdnu.. nebo víckrát, ale po chvilkách... po půl hodince... život se vám neskutečně změní... přesně o tolik, kolik si dopřejete času na sebe

Veškeré zde uvedené texty podléhají autorskému zákonu a veškerá práva jsou vyhrazena. Dále si majitel portálu vyhrazuje právo na jakoukoliv změnu bez předchozího upozornění. Text poté nabývá okamžité platnosti pokud není uvedeno jinak.