Krteček spustil opět výklady snů

16.12.2020

Ano, je tomu tak... opět se po dlouhé době budu věnovat vašim snům a jejich výkladu, tak jak tomu bylo po dlouhá léta na lide.cz a také na diskutnici.cz.

Prozatím toto budu dělat zdarma, takže neváhejte a pište své sny sem:
https://diskuze.chatujme.cz/esoterika-zahady/sny-co-se-vam-zdalo-co-znamenaji-t244

Nicméně, čekejte, že se to nejspíš po čase nějakým způsobem zpoplatní - v závislosti na čase tomu věnovanému (max. do 50Kč za výklad), ale to je zatím hudba budoucnosti...

Pokud chcete vyložit sen, tak jej prosím co nejpodrobněji popište a to včetně pocitů ve snu, tak i po probuzení. Každá maličkost může a většinou i má zásadní význam na výklad snu.
Čím více toho napíšete, tím výklad bude přesnější a šitý doslova na míru (oproti snáři), ale i zde je určité procento lidí, u kterého se mi výklady nevedou (nesedí). V takovém případě se raději obraťte na jiného vykladače, který vám k tomu může podat další informace.

Přeji vám tedy, aby ty výklady seděli a abyste se dle nich mohli sami zařídit, tak jak potřebujete a jak vám vyhovuje. A současně vám přeji hezký spánek a plno parádních snových zážitků.

(Krteček)

Veškeré zde uvedené texty podléhají autorskému zákonu a veškerá práva jsou vyhrazena. Dále si majitel portálu vyhrazuje právo na jakoukoliv změnu bez předchozího upozornění. Text poté nabývá okamžité platnosti pokud není uvedeno jinak.