Krtečkův pokus aneb Odemě k vám mě dělí jen 6 lidí

08.07.2020

Krteček opět magoří a to fest!

Rozšiřuje si tak nějak portfolio lidí... 😀 říká se, že od posledního k prvnímu člověku na světě je jen 6 lidí mezi nimi.. tak to zkouší, kam se dostane 😀 a na koho narazí... přátel není nikdy dost... pokud vás to obtěžuje, tak se nic neděje a klidně mě vymažte z přátel, či přátelství nepřijměte, když vám ho nabídne 🙂 hezký a prosluněný den 🙂

Aa jak to dělá?

Prostě přátele přátel, lidi, které zná z diskuzí... nebo od nějakých článků, že se tam potkali, či mu něco lajkovali... podstatné je se min. jednou setkat (na netu nebo tváří v tvář)
není to tak, že by klikal na náhodné profily... všichni máte společnou věc.. Krtečka... hihihi.. magora a pošuka

Jde o pokus.. 🙂 není to myšleno ve zlým.. Krteček je zvědav, co s tím udělá Facebook... protože maximum přátel je stanoveno asi na něco kolem 10tis. ale nikde to oficiálně nemají.

Propojením se udělá to, že veškeré příspěvky se rozletí po všech lidech rychlostí blesku... bude to rychlejší než noviny.
Otázkou je, jak to FB systémově dá a jak k tomu přistoupí... zkuste se taky zapojit a uvidíte... zkopírujte tento text do svého profilu a pojďte do toho společně spolu s Krtečkem!

Buďme přátelé a kamrádi a odložme všechny trable minulosti :)

Ať žije síť!!!

Veškeré zde uvedené texty podléhají autorskému zákonu a veškerá práva jsou vyhrazena. Dále si majitel portálu vyhrazuje právo na jakoukoliv změnu bez předchozího upozornění. Text poté nabývá okamžité platnosti pokud není uvedeno jinak.