Máme čistit kyvadlo?

05.08.2020

Proč ne a proč ano...


Je rozdíl mezi čistit a čistit
...

Tedy jedna věc je ho umýt klasicky, tím ale pozbývá část energie, kterou jste za ta léta do něho vložili.

Proč?

Už to že se vám zdá být špinavé nasvědčuje tomu, že mu věříte čím dál míň a hledáte nějaký jiný důvod, proč přestává fungovat, než sami u sebe.

Druhý způsob je stejný jako u křišťálové koule.


Není to ale čištění fyzické, nýbrž duševní... zde dochází k pravému opaku, čím více ji budete takto čistit(jednoduché otázky na barvu ap.), tím víc vám ukáže... je to vlastně čištění vaší vlastní víry v to, že opravdu funguje, jak má...

Osobně ho vůbec nečistím... proč?

Plně mu důvěřuji a pak má víra je na tolik silná, že se podobnými otázkami nezabývám, když se mi zdá špinavé, tak ho utřu obyčejným hadrem, popřípadě umyju vodou a nazdar, nehledejte v tom nějakou vědu...

Ať už se jedná o kyvadlo či o cokoli jiného... pokud si budete klást podobné otázky, tak docílíte jedině toho, že si vnitřně potom budete nejistí, když budete někdy v budoucnu něco s kyvadlem dělat... buď se o to nepokusíte vůbec nebo vám nebude fungovat právě z tohoto důvodu, veškerá magie je v člověku samotném, jak se k tomu postaví a jaké si dá omezení... a to že to ze začátku, či později nefunguje, je tento důvod a žádný jiný.

Takže, věřte v to, co právě děláte. Na podobný otázky a související pochybnosti zapomeňte.

Veškeré zde uvedené texty podléhají autorskému zákonu a veškerá práva jsou vyhrazena. Dále si majitel portálu vyhrazuje právo na jakoukoliv změnu bez předchozího upozornění. Text poté nabývá okamžité platnosti pokud není uvedeno jinak.