Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch objasňuje situaci

23.08.2020

EDIT: pravost ověřujeme, vypadá to totiž na účelovou dezinformaci (proto je video střižené), prý to měl říci někdy v únoru

Jak jste ve videu z TK slyšeli, je Covid19 dle MZd standardní infekční onemocnění a jediným skutečným obávaným dopadem je psychika obyvatelstva.

Změna názoru? Mluvil pan MZd Vojtěch za sebe, nebo za celé ministerstvo a dá se mu ještě věřit (nechejme stranou zda je kovid infekční/smrtelný nebo ne, jde čistě o princip), když ještě včera všechno bylo jinak?

Zachraňuje sebe a svůj post, nebo se jedná opět o sjednané divadýlko pro veřejnost, aby skutečně mohla proběhnout druhá vlna s extrémním nárůstem případů a pak mohl říci, že se zmýlili, či jednali na tlak veřejnosti, ale že jim to v minulosti říkali... atd.

(zaznívají hlasy, které mluví celkem o čtyřech vlnách s tím, že ta poslední zcela zredukuje obyvatelstvo na planetě a tento vývoj událostí předvídají - další extrémní nárůst by měl proběhnout prý někdy v říjnu listopadu tohoto roku, neříkám, že tomu věřím, ale obezřetnosti není nikdy na škodu - je už podivná doba - zahlídl jsem to včera, kdyžtak pohledám)