Nové sekce v projektu PaK

31.01.2021

Jistě jste si všimli, že přibyly nové sekce a mají prazvláštní názvy (šifrované).
Tyto sekce jsou určeny pro budoucí časy, ale též k tomu, jak se dostat ze smyčky času. Možná si myslíte že jsem se zbláznil, ale tak tomu je i není, člověk musí být tak trochu magor, aby uvěřil i neuvěřitelnému. Budu rád, když i tyto sekce budete sledovat a nahlížet do nich. Je v nich zatím jen základ, ale postupně budou články přibývat.

Vznikne tam též sekce KKM Služebník Hospodinův, tam naleznete ty nejdůležitější informace co se víry týče a nejen jí, je třeba vzít v potaz, že i víra ovlivňuje naše činy a tedy je důležitá pro každé jednání.

Tuto sekci budu psát čistě jen já sám a budou v ní vždy výtažky k aktuální situaci, pokud mi to zdraví a počítač dovolí. Bude to pro vás jakýsi základ, čeho se držet... Jak jistě poznáte bude se jednat o citace z Knihy knih. Pečlivě se proto nad nimi zamýšlejte a jednejte s nejlepším vědomím a svědomím.

Krteček

Veškeré zde uvedené texty podléhají autorskému zákonu a veškerá práva jsou vyhrazena. Dále si majitel portálu vyhrazuje právo na jakoukoliv změnu bez předchozího upozornění. Text poté nabývá okamžité platnosti pokud není uvedeno jinak.