ODHALEN9 LOGICK0 CHYBY

02.02.2021

Dnešní večerní článek bude o logické chybě, která se děje naprosto vždy a všude, proto dochází k disharmonii, ale jakmile je objevena, tak způsobí harmonii. Dokonce je i v tomto článku. Chyby se nedějí náhodou, je v tom jistý řád i chaos zároveň.

Níže vám ukáži/přepíši to, co jsem psal dnes astrologovi Ondřeji Habrovi.

"Ahoj, na něco jsem přišel, třeba ti to pomůže v horoskopech... Slunce ovlivňuje mozek, Luna srdce a čínský horoskop emoce... zkus se nad tím zamyslet a dómy a aspekty pak jednotlivé části života."

"Zatím neděkuj, prvně si to zkus nějak ověřit na větším vzorku lidí, než to začneš používat... Tohle mě tak nějak napadlo dneska ráno."

"Já horoskopům rozumím, jak koza pastvě, dokáži rozlišit, co je tam dobré a co ne, ale tomu, jak se vypracovávají nerozumím, ale už tě dost dlouho sleduju na to, že můžu říct, že jsou hodně přesné, i když je sem tam procento, co ti nevychází, ale jak už jsem pochopil u sebe a oborech, kterým se věnuji, tak je to tzv. logická chyba... U tebe to bude počítám stará astronomická mapa nebo něco podobného, či drobet jiné dráhy planet a hvězd. Zkus to znova prozkoumat a zkonzultovat s astronomy... Nezapomínejme při tom však na jednu věc, nic není 100% dané, existují odchylky, ale ty se dají přesným měřeím a opětovnou kontrolou vychytat, protože tak, jak se ohýbá světlo od hvězd, než na Zemi doputuje, tak to samé platí i pro oběžné dráhy planet a jejich magnetického vlivu na sebe."

Toto platí vždy a všude a je to jediná ne/jistota, kterou máme. Proto vždy mějte na paměti, že vše je třeba ověřit a to minimálně ze dvou zcela odlišných zdrojů, míst, technik, způsobů atd.

Veškeré zde uvedené texty podléhají autorskému zákonu a veškerá práva jsou vyhrazena. Dále si majitel portálu vyhrazuje právo na jakoukoliv změnu bez předchozího upozornění. Text poté nabývá okamžité platnosti pokud není uvedeno jinak.