Přichází skutečná krize? Co nás ještě čeká?

23.08.2020

Přidám ještě jednu aktuální zprávu (nepotvrzeno, stav zjišťuji, dokud nebudu vědět víc nechci šířit paniku, ale...) do konce roku by měly skončit některé velké korporace (zavřít obchody a firmy)... jednalo by se o totéž, co je aktuálně v New Yorku (a nedejte si namluvit, že je to černochy a jejich rabováním) - mám info, že ulice jsou zcela prázdné a obchody zavřené (kovid, nebo ztráta práce? nevím, ověřuji video a skutečný stav věcí, dejte mi tak den dva...) Každopádně ať tak či tak je třeba se na podobnou situaci předpřipravit i u nás, ale nepanikařme, třeba o nic nejde! Každopádně základ, na který je třeba pamatovat naleznete v projektu PaK:
https://prirucka-a-kniha-preziti-pak.webnode.cz/seznam-pripravenosti-pro-domacnosti-v-pripade-krize/
(pečlivě sestaveno pro jakoukoli kratší krizi, ale pokud situace bude následně přetrvávat je třeba hledat jiná řešení - myslete na to už teď a obnovme vztahy s venkovem - zahrádkami, kdo je připraven není zaskočen)

p.s. být pionýrem (ač to byl spíše jen kroužek bez ideologie) mě naučilo jedno - být připraven a stejný názor zastávám i dnes... dneska jsem prakticky na netu ani nebyl - jen pár hodin (místo 24/7) - důvodem jsou dané informace i z předchozího článku, které se snažím dát dokupy a udělat si v tom pořádek a zamyslet se nad skutečným a možným stavem věcí budoucích.