Správná volba

29.08.2020

Domácí lékař vs. domácí astrolog
(věštec, vykladač, atp.)

Jak si vybrat toho správného... Podívejme se prvně do minulosti. Především do staré Číny nebo Japonska. Zde byli doktoři považováni za dobré dle toho, kolik pacientů jim zemřelo, či jak byli zdraví. Nejlépe na tom byl ten, který neměl nemocné pacienty. Bylo to poznat dle lebky (nejsem si jist, opravte mě), kterou umisťovali na jeho dům, když pacient zemřel. Doktor, který tam neměl žádnou byl nejváženějším občanem vesnice, či města. Ten, který jich tam měl víc, tak lidově řečeno "zkrachoval". Nevím, zda to tak ještě je, ale jako příklad to postačí. V dnešní době nemá doktor s pacientem pomalu žádný kontakt a musí se složitě diagnostikovat, což občas vede i ke špatné diagnóze, špatným lékům a vůbec k celkovému zhoršení pacientova stavu díky neznalosti počátečních problémů. Mít dnes osobního doktora je pro většinu z nás přežitek, či přepych (jsou dost drazí). Na druhou stranu, když si spočítáte, kolik peněz utratíte za zdravotní pojištění a nic, tak je ta částka směšná.


Proč o tom mluvím?


Doktor, který vás zná, zná vaše stravovací návyky, rodinné poměry (hádky) atp., tak určí diagnózu daleko přesněji než ten, za kterým přijdete jednou za rok, když vás "něco" bolí.To samé se týká i ezoteriky a věštění vůbec. Budu tu psát pouze o astrologovi, ale platí to pro všechny lidi v ezoterice

Pokud tedy chcete, aby výklady byly co nejpřesnější, tak choďte jen k jednomu nebo ještě lépe, zvěte si ho domů. Osobní kontakt i rodinné poměry jsou v ezoterice hodně podstatné. Pokud máte možnost, tak raději jděte k člověku, kterého vám někdo doporučil (to je nejlepší reklama i záruka). Ptejte se a namátkově si ověřte jeho schopnosti. Každý dobrý astrolog to jistě pro vás rád udělá. To je jistá známka záruky, že to umí. Vše záleží na dohodě mezi vámi a dotyčným astrologem. Pokud budu vědět, že mě ten člověk bude v budoucnu navštěvovat nebo já jeho častěji, tak mu samo sebou udělám cenu (slevu), jelikož to bude pro mě relativně "stálý" zdroj příjmů. Vše záleží jen na vás, jak si to dohodnete, vy jste "zákazník". Je to plus jak pro vás (přesnější výklad), tak pro toho dotyčného (nemusí se tolik ptát).

Ale i tady jsou specialisti. Člověk nemůže umět vše, ale každý, kdo se o ezoteriku zajímá, tak má jistý základ a kontakty na další lidi v oboru. Pokud si neví rady, tak je využije, požádá o radu a přizpůsobí to vaší situaci. Ideální je ten, kdo umí vše, ale takových je málo. Základem pro předpovědi by měla být dobrá znalost vašeho RADIXu (to může udělat jakýkoli astrolog, pokud to dotyčný neumí), dále minimální znalosti numerologie + jakýkoli druh věštby, ale především musí být dobrý psycholog, kamarád a člověk, kterému věříte. Bez patřičné víry tohle dělat nejde. Takže pokud vám dotyčný není sympatický, či máte jakékoli podezření, nevěříte mu, tak zkuste někoho jiného. Vyplatí se vám to. To samé platí i pro magii, telepatii a zvláště pro ně. Také pro všechny učitele ezoterických věd (specialisty). Ten základ se netýká magie a telepatie (nepotřebují to), ale pokud ho dotyčný má, tak je to jen dobře.

A proč ještě osobního?
... důležitá je zpětná vazba, tzn. aby věděl, zda se tak stalo, či ne a proč ne. Věštění budoucnosti je jen výběr jedné z mnoha možností. Pokud mu věříte, ale počáteční výklady se neplní, tak by vám měl také říci proč. Pokud si vede nějakou kartotéku o vás, tak je to taky plus. Pamatovat si vše, co se vám stalo nemůže, když má hodně "zákazníků" a usnadní mu to taky práci při výkladech. V dnešní době má pomalu každý (co jsou na netu) doma PC. Často jsou lidé překvapeni, když vidí, jak vykladač či astrolog používá moderní techniku při výkladu. Není to na škodu, naopak, je to velký plus. I dnes se u doktora setkáte s počítačem, tak proč ne u astrologa... Jo... je to sice nezvyk, ale taková je dnes doba. Přizpůsobujeme se. Ty tam jsou doby, kdy jste vkročili do temné místnosti s pár svíčkami a před vámi byla kartářka, či astrolog a přivítal vás temným nebo zastřeným hlasem...
Veškeré zde uvedené texty podléhají autorskému zákonu a veškerá práva jsou vyhrazena. Dále si majitel portálu vyhrazuje právo na jakoukoliv změnu bez předchozího upozornění. Text poté nabývá okamžité platnosti pokud není uvedeno jinak.