Těší nás, že se vám naše stránky líbí!

07.07.2020

Ano, je tomu tak! Dostáváme od vás plno skvělých ohlasů nejen na stránky, ale i na články. Nicméně, ne vše je ideální a tak se sem tam objeví i ne zcela pro nás dobrý koment ve smyslu správné češtiny. Důvodem je to, že stránky prozatím dělá jen Krteček a ten tou češtinou zrovna neoplývá, byť se snaží, aby to bylo bez chyb. Drobeček ještě neměl za celou dobu ani čas na ně nahlédnout a jakkoli vám odpovědět, tak prosím vydržte. Je to teprve v začátku, ale můžeme vám přislíbit, že se o ně budeme pravidelně starat.

A níže již zmíněné ohlasy a statistiky za těch pár dní, co jsou stránky na světě, abyste měli představu, kolik vás už vlastně je a jak si vedeme. Krteček konstatoval, že na začátek je to velmi dobré a dělá mu to radost. Však na nich pracuje dnem i nocí. A Drobeček se zase modlí, aby neprovedl nějakou lumpárnu a správně vše napsal, protože je prostě Krteček ťuňťa a díky svému nadšení dokáže udělat i hodně škody, ke své smůle, ale bere to s nadhledem.

Veškeré zde uvedené texty podléhají autorskému zákonu a veškerá práva jsou vyhrazena. Dále si majitel portálu vyhrazuje právo na jakoukoliv změnu bez předchozího upozornění. Text poté nabývá okamžité platnosti pokud není uvedeno jinak.