Války

03.01.2021

Války

05.10.2015 14:41

Jak spolu souvisí novodobé viry a ekonomická krize?

část 2.
Farmaceutický průmysl - jádro všech civilizačních chorob a válek

V minulém článku jsme nakousli jen část problémů spojených s farmaceutickým průmyslem. V dnešním článku vám ukáži souvislost mezi válkou a léky a jak a kde je zastoupen podíl škodlivých látek v potravinách. Netýká se to jen potravin, ale i potravinových doplňků a dokonce léků, které sice zabvují symptomů, ale neléčí a naopak podporují nemoce...Mnozí z vás jistě neví a někteří i pochybují, jak může souviset farmaceutický průmysl a války. Na následujících řádcích uvidíte malý nástin souvislostí. Nebudu vytahovat staré věci, které už upadly v zapomění, ale budu se soustředit především na toto století. První, co je dobré vědět je to, že celý farmaceutický průmysl potřebuje k výrobě léků dvě základní suroviny: ropné produkty a soli. Jsou to tedy nerostné suroviny, o které se vede nelítostný boj a to nejen mezi farmaceutickými firmami, ale hlavně mezi všemi státy. Podívejme se tedy kousek na jihovýchod do Gruzie. Gruzie má/měla obrovské nerostné bohatství, ale především je bohatá na přírodní soli, jež používá farmaceutický průmysl a také na další nerostné suroviny, jež jsou základem pro petrochemický průmysl. Jak ze zpráv víte, tak se Jižní Osetie osamostatnila(26.8.2008). Důvodem války nebyl vnitřní spor (občanská vákla), ale válka o nerostné bohatství, jež se v této oblasti nachází a to, kdo nad touto oblastí bude mít vliv. Občanská válka byla použita pouze jako zástěrka. Můžeme očekávat, že v dalších letech budeme vídat podobné konflikty ve všech zemích na které má Ruská Federace vliv, či jsou v blízkosti její hranice, případně se jedná o státy, jež mohou být strategicky významné v příští válce proti Ruské Federaci Jedná se tedy nejen o ČR,PL, ale i další země viz. v Indii probíhající občanská válka o Pakistánské území - hory a nerostné bohatství... Více okrajově je to obsaženo v obžalobě farmaceutických korporací, ktarou podal u Mezinárodního soudního dvora v Haagu MUDr. Mathias Raath a další. Jedná se o obsáhlou obžalobu proti světovým farmaceutickým korporacím, jež ovlivňují i vedoucí světové politiky a jejich zločinného spolčení, genocidy, zločinů proti lidskosti a válečných zločinů. Zajímavé na tom je, že tato zpráva vůbec nebyla zveřejněna médii nebo jen okrajově, přestože se jedná o velice závažný dokument. Úplný text obžaloby

Výroba:
Nechme na chvíli války válkama a zaměřme se na výrobu. Farmaceutický průmysl potřebuje především chlór. Výroba chloru začíná u obyčejné soli - chloridu sodného, což je stabilní přírodní látka, která permanentně prochází ekosystémem a našimi těly. Z této nevinné, v přírodě se vyskytující látky, vyrábí chemický průmysl plynný chlor (Cl 2). Elektrická energie prochází roztokem soli ve vodě, čímž rozštěpí molekuly soli a změní skupenství chloru v ní obsaženého na plyn. Jako plyn je chlor vysoce reaktivní jedovatá látka, která se v přírodě vyskytuje jen vzácně při výbuších několika málo typů sopek. Na rozdíl od chloridů se plynný chlor rychle váže na organické látky a vytváří novou třídu chemikálií, které se nazývají "chlororganické". V chemických výrobách se chlor většinou slučuje s látkami vzniklými při chemickém zpracování ropy. Účelem je výroba chlororganických produktů, mezi které patří plasty (zejména PVC, nebo vinylchlorid), pesticidy, rozpouštědla a jiné chemikálie.

Použití:
Nebudu vám zde vypisovat, co je zdravé a co ne, zjistěte si to sami, pokud vám záleží na vašem zdraví. Uvedu jen pár příkladů. Veškerá voda v PET lahvích. Zamysleli jste se, proč pivo není v PET lahvích? Pivo má tu vlastnost, že na jeho výrobu musí být použita ta nejkvalitnější voda, jinak ztrácí chuť. Při první pokusu dát pivo do PET lahví došlo k tomu, že se uvnitř zkazilo během dvou dní! Další pokusy nedopadly o moc lépe. Důvod proč k tomu došlo poskytuje samotná výroba PET lahví i její vlastnosti... Dnes můžete lehce spočítat všechny zančky piva, co jsou plněny do PET lahví, není jich moc. Nejedná se ale o pivo, nýbž o náhražku piva, čili limonádu s pivovou příchutí. Takže můžeme říci, že všechno pivo se plní pouze do skla nebo do plechu! Dalším příkladem jsou potravinové doplňky. U energetických nápojů je už dnes prokázáno, že jeden lok této tekutiny má stejný účinnek na sliznici, jako když necháte auto zreznout v kyselině...

Zlepšit stav - nevyléčit!!!

Současná lékařská věda užívá termín: "zlepšení stavu pacienta". Slovo vyléčení pro ně neexistuje. Nebudu psát něco, co už napsali jiní, takže... uvedu jen to, že zlepšit stav neznamená vyléčit, ale zmírnit nebo potlačit symptony choroby na úkor zdraví pacienta. Více se můžete dočíst v následujícím odkazu: Smrtící iluze zvaná cukrovka(Thomas Shmit)

Historie reklamy:

Neslavně v devadesátých letech například skončila snaha o "výrobu" tzv. Sissi-syndromu. Poprvé se objevil roku 1988 v reklamě farmaceutického obra SmithKline Beecham (dnes GlaxoSmithKline). Lidé postižení kvazisyndromem mají sice prý deprese, ale předstírají zvláštní aktivitu a radost ze života. V případě potřeby je jim možno pomoci psychofarmaky. Syndrom je pojmenován podle proslulé rakouské císařovny Alžběty, nazývané Sissi. Média a psychiatři v Německu syndrom mohutně propagovali a počet lidí jím trpících se tu odhadoval na tři miliony. Odborníci univerzitní kliniky v Miinsteru nemoc nedávno demaskovali jako vynález průmyslu, který není nijak vědecky podložen. Za vším stála PR agentura Wedopress z Oberurselu, kterou firma SmithKlineBeecham pověřila reklamní kampaní pro jednu ze svých nových pilulek. Další příklad choroby, která "vznikla u psacího stolu", poskytla koncem devadesátých let firma Roche, která chtěla ve velkém stylu uvést v Austrálii na trh antidepresivum Aurorix. Německý publicista Jorg Blech v knize o vymyšlených nemocech uvádí, že lék měl pomáhat proti údajně chorobné formě ostýchavosti, jíž podle tvrzení Roche trpěl více než milion Australanů. Firmě se nakonec ale nepodařilo ani sehnat dostatek osob pro klinické studie nového léku. Ona sociální fobie byla totiž velice vzácná.

Zdroje:
www.who.int, www.bezjedu.arnika.org, cs.wikipedia.org, matrix2001.cz, www.military.cz, www.roche.cl, 1.bp.blogspot.com, www.remwil.pl, obrazky.4ever.sk, dolezite.sk, www.irucz.ruVeškeré zde uvedené texty podléhají autorskému zákonu a veškerá práva jsou vyhrazena. Dále si majitel portálu vyhrazuje právo na jakoukoliv změnu bez předchozího upozornění. Text poté nabývá okamžité platnosti pokud není uvedeno jinak.