Vážení duše na vahách

29.07.2020

Existují? ANO!

Asi budu považován za blázna, ale mně to nevadí, jsem jím :D no, ale k věci... ono vážení na vahách je celkem zajímavé... promítnou se vám všechny zážitky i desítky let staré a musíte vyvážit - visí nad vámi tzv. ohnivý meč (vaše svědomí) a navíc se na vás dívá celé universum - v podstatě vyvážení je proces proměny a očisty duše, kdy zhodnotíte své činy přede všemi (oni jsou porota a vy žalobce i soudce) - těžko se to popisuje, pokud tímto někdo neprošel, je to těžké k pochopení... ale vyvážit je jediná cesta, která vede k pokoji duše :)

Není podstatné jaké a kolik bylo poklesků, ale přiznat se k nim :) před porotou a hlavně před  sebou samými.

Jinak.. duše něco váží a tu váhu musíte vyvážit, aby to bylo přesně váha duše, v podstatě nelze vyvážit na pírko - mít ji tak lehkou, ale jen do váhy své duše - duše byť je očištěná, tak má v sobě ještě něco s čím se trápí a dokud si sama neodpustí, tak pírko bude vždy lehčí :)

Váha duše je něco mezi 20-30 dkg (g?) a je to přesné vážení... nevím už přesně kolik, ale snad jsem vyvážil... neskutečný pocit pokory... nevím, zda to byl blud, či něco jiného, ale bylo to mezi spánkem a realitou :) Bylo to hodně intenzivní, nic podobného jsem dosud nezažil

Stalo se před třemi lety +/- :)

Veškeré zde uvedené texty podléhají autorskému zákonu a veškerá práva jsou vyhrazena. Dále si majitel portálu vyhrazuje právo na jakoukoliv změnu bez předchozího upozornění. Text poté nabývá okamžité platnosti pokud není uvedeno jinak.