Vyjádření Krtečka k situaci ODPORu

20.08.2020

Když jste bez roušky a šíříte chřipku přijde vám to taky normální :) tohle je to samé v bledě růžovém (po informacích, které jsou k dispozici)... a pokud vláda nezvládne přijít se smysluplnými opatřeními a postupy, na které měla potažmo půl roku čas tak, když dovolíte, je to šaškec a hraní na dobrého a zlého poldu, když se to čirou náhodou národu nebude líbit, nutno říci, že dobře připravené. A demonstrace smysl má teď i v budoucnu, vláda by měla být odpovědná za své činy dnes i v budoucnu a měla by vědět, že si z nás nemůže dělat dobrý den, protože to jsme my a naše děti a naši rodiče a prarodiče, co je živíme/ili - jsou nám podřízení, hájí naše zájmy, ne svoje, je to vztah zaměstnavatel (občan) a zaměstnanec (vláda), kdo už to pochopí? Mimo jiné, v petici je už přes 20tis. podpisů a ozývají se veřejně i další hlasy od veřejně známých osobností, které toho mají už také plné zuby. Neříkám, být to smrtelná choroba (kdy vymřely statisíce lidí v jednom státě) a stejný problém jako byla Španělská chřipka, tak budu držet hubu a krok, ale v tomto stavu? O účinnosti hadru kolem pusy se neustále vedou debaty, ano zamezí to kapénkám, ale za jakou cenu (poškozené zdraví, když v tom budete 8hod. bez přestávky)? Jste ochotni tuto cenu zaplatit na sobě i svojich dětech? O případné připravované vakcinaci populace (těžko říci vlastně čím a proč, když je to vir a vir mutuje s každým člověkem - to je učivo přírodopisu ZŠ) ani nemluvím. Řekněme už těmto praktikám dost!

Samozřejmě, když teď v létě pociťujete příznaky, tak zůstaňte doma, zavolejte lékaři a ten ať zváží další postup s tím, že ven půjdete s rouškou!

Ale jinak v tom smysl nevidím. Mysleme! Testujete se snad na prach obyčejnou chřipku?

Veškeré zde uvedené texty podléhají autorskému zákonu a veškerá práva jsou vyhrazena. Dále si majitel portálu vyhrazuje právo na jakoukoliv změnu bez předchozího upozornění. Text poté nabývá okamžité platnosti pokud není uvedeno jinak.